• Lingraphica Sertifika Kursu
Lingraphica Sertifika Kursu
Ürün Kodu : OnEdu-123       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
0.09 TL   +Kdv

 

 

 

Bu kursta sunucular, yaşama katılım yaklaşımına dayalı olarak hastalar için ileri teknoloji AAC cihazlarının nasıl kullanılacağını ve kişiselleştirileceğini ele alacak. Motivasyonu ve cihaz kullanımını artırmak için işbirliğine dayalı hedef belirleme, iletişim ortağı katılımı ve cihaz programlamaya yönelik en iyi uygulamalar dikkate alınacaktır. Yüksek teknoloji ürünü bir AAC cihazının kullanımı gösterilecektir. Buna ek olarak, sunucular çeşitli bozuklukları olan hastalarla çalışmak için kullanılabilecek terapi uygulamaları ve platformları hakkında bilgi paylaşacaklardır.

 

 

Caitlin Mueller, MS, CCC-SLP 

 

Klinik Pazarlama Müdürü Caitlin Mueller, Lingraphica'ya 2015 yılında katıldı. Kaliforniya Üniversitesi, Santa Barbara’da Psikoloji (B.A.) ve Utah State Üniversitesi'nde İletişim Çalışmaları (B.S.) alanında lisansını, Pasifik Üniversitesi’nde ise İletişim Bilimleri ve Bozuklukları (M.S) yüksek lisansını tamamlamıştır. Birden fazla AAC cihazı ve uygulaması kullanarak çeşitli iletişim bozuklukları olan müşterileri değerlendirme ve tedavi etme konusunda deneyimi vardır.

 

 

Amanda Gunn, M. Ed, CCC-SLP  

 

Amanda, 2016 yılında Lingraphica'ya katıldı ve şu anda Sosyal Yardımlardan Klinik Müdürü olarak görev yapıyor. Konuşma-dil patolojisinde 5 yıldan fazla deneyime sahip olan Amanda, vasıflı hemşirelik tesislerinde, pediatri özel muayenehanesinde ve devlet okulu sisteminde Dil ve Konuşma Terapisti (SLP) olarak çalıştı. West Georgia Üniversitesi’nde Dil ve Konuşma Patolojisi bölümünde lisans ve yüksek lisansını tamamlamıştır. 

 

 

DİKKAT:

 

  1. Bu eğitim Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Lingraphica ve DİLGEM işbirliğiyle organize edilmektedir.
  2. Eğitim sonunda katılımcılara Lingraphica ve DİLGEM onaylı ve imzalı SERTİFİKA verilecektir.
  3. Eğitim dili İngilizce olup İngilizce bilmeyen katılımcılar için anında çeviri hizmeti verilecektir.
  4. Katılımcılara Lingraphica Speech-Generating Devices (or AAC devices) ürününde kullanılmak üzere özel indirim tanımlanacaktır.
  5. Kontenjan sınırlıdır.
  6. Eğitimden önce ZOOM programını bu linkten test edebilirsiniz; www.zoom.us/test
  7. Katılımcıların aşağıda yer alan linke tıklayarak eğitim platformuna kayıt yapmaları gerekmektedir.  Kayıt yapan katılımcılara mail yolu ile kişiye özel eğitime katılım linki gönderilecektir.

 

 

 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Ürün Etiketleri
Dilgem Akademi
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.