Hakkımızda

DİLGEM, DİLGEM Eğitim Öğretim Danışmanlık ve Yayıncılık Ltd. Şti. tarafından kurulmuş Türkiye’nin ilk özel Dil ve Konuşma Terapisi Merkezi’dir. DİLGEM’ de yaptığımız işin bütünlüğünü sağlamak adına Dil ve Konuşma Terapilerinin yanında Özel Eğitim, Psikolojik Danışmanlık, Ölçme-Değerlendirme, Ergoterapi, Fizyoterapi, Beslenme ve Diyetetik alanlarında da hizmet veriyoruz. Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, Uzman Dil ve Konuşma Terapisti, Uzman Klinik Psikolog, Özel Eğitim Uzmanı, Çocuk Gelişimi Uzmanı, Ergoterapist, Fizyoterapist ve Diyetisyenden oluşan uzman kadromuzla danışanlarımız için ekip çalışması yapıyoruz.

Misyonumuz

Dilgem olarak, Dil-Konuşma ve İşitme Bozuklukları, Çocuk ve Ergen Psikolojik Danışmanlığı, Özel Eğitim ve Yetişkin Psikolojik Danışmanlığı ile İnsanın sosyal, psikolojik ve biyolojik benzeri her unsurda daha verimli, daha mutlu ve daha başarılı bir yaşamı sunabilmek için gelişim ve değişim süreçlerini farklı ve yeni çözümler üreterek destek sağlamaktadır. 

Vizyonumuz

Dilgem Dil Gelişim Merkezi ile bireylerin, çiftlerin, ailelerin ve çocukların gelişimine uluslararası standartlarda hizmet vererek, sağlıklı, başarılı ve mutlu bir gelecek sunmayı hedeflemiş, ülkemizde ve sektöründe hedefleri hep daha iyisi diyerek hizmet veren bir kurum olmaktır.

Neden Dilgem?

- DİLGEM' de, alanında en az yüksek lisans yapmış uzmanlar çalışır.

- DİLGEM' de "BİREYİ MERKEZE ALAN YAKLAŞIM" uygulanır.

- DİLGEM’ de EKİP ÇALIŞMASI yapılır.
- DİLGEM' den hizmet alan her bir birey için düzenli olarak VAKA TOPLANTILARI yapılır.
- DİLGEM’ de çalışan uzmanlar ABD ve Avrupa gelen akademisyenlerden almış oldukları eğitimler sayesinde vakalarına uluslararası standartlarda hizmet sunarlar.
- DİLGEM' de, Türkiye için %50 oranında ortağı olduğu Almanya kökenli bir firma olan PROLOG Firmasının materyalleri kullanılır.
- DİLGEM’ de en az bir yabancı dile hakim uzmanlar çalışır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.